€ 32,00
Gratis verzending vanaf € 150,00
Wil je advies of dit product in de winkel ophalen?

Molton Brown Coastal Cypress & Sea Fennel
Handlotion - Alle huidtypes - 300 ml
Handlotion - Alle huidtypes - 300 ml
€ 32,00
| Artikel | Molton Brown Coastal Cypress & Sea Fennel Handlotion 300 ml |
| Merk | Molton Brown |
| Collectie | Coastal Cypress & Sea Fennel |
| EAN | 5030805003765 |
| Categorie | Handverzorging |
| Producttype | Handlotion |
| Volume | 300 ml |
| Huidtype | Alle huidtypes |
| Prijs per eenheid | € 10,67 per 100 ml |