€ 30,00
Voordeligst€ 38,00
Gratis verzending vanaf € 150,00
Wil je advies of dit product in de winkel ophalen?
![[object Object]](https://cdn.newbeautyhubcdn.com/shopware/production/media/a4/cc/92/1742433681/5030805002881.jpg?ts=1742433681)
Molton Brown Delicious Rhubarb & Rose
Douchegel - Alle huidtypes - 300 ml
Douchegel - Alle huidtypes - 300 ml
€ 30,00
| Artikel | Molton Brown Delicious Rhubarb & Rose Douchegel 300 ml |
| Merk | Molton Brown |
| Collectie | Delicious Rhubarb & Rose |
| EAN | 5030805002881 |
| Categorie | Lichaamsverzorging |
| Producttype | Douchegel |
| Volume | 300 ml |
| Huidtype | Alle huidtypes |
| Prijs per eenheid | € 10,00 per 100 ml |