€ 32,00
Gratis verzending vanaf € 150,00
Wil je advies of dit product in de winkel ophalen?
![[object Object]](https://cdn.newbeautyhubcdn.com/shopware/production/media/a7/0b/e0/1742433723/5030805003666.jpg?ts=1742433723)
Molton Brown Delicious Rhubarb & Rose
Handlotion - Alle huidtypes - 300 ml
Handlotion - Alle huidtypes - 300 ml
€ 32,00
| Artikel | Molton Brown Delicious Rhubarb & Rose Handlotion 300 ml |
| Merk | Molton Brown |
| Collectie | Delicious Rhubarb & Rose |
| EAN | 5030805003666 |
| Categorie | Handverzorging |
| Producttype | Handlotion |
| Volume | 300 ml |
| Huidtype | Alle huidtypes |
| Prijs per eenheid | € 10,67 per 100 ml |