€ 28,00
Gratis verzending vanaf € 150,00
Wil je advies of dit product in de winkel ophalen?
![[object Object]](https://cdn.newbeautyhubcdn.com/shopware/production/media/dc/70/d2/1752731188/5030805003680new.jpg?ts=1752731188)
Molton Brown Delicious Rhubarb & Rose
Handzeep - Alle huidtypes - 300 ml
Handzeep - Alle huidtypes - 300 ml
€ 28,00
| Artikel | Molton Brown Delicious Rhubarb & Rose Handzeep 300 ml |
| Merk | Molton Brown |
| Collectie | Delicious Rhubarb & Rose |
| EAN | 5030805003680 |
| Categorie | Handverzorging |
| Producttype | Handzeep |
| Volume | 300 ml |
| Huidtype | Alle huidtypes |
| Prijs per eenheid | € 9,33 per 100 ml |