€ 33,00
Gratis verzending vanaf € 150,00
Wil je advies of dit product in de winkel ophalen?
![[object Object]](https://cdn.newbeautyhubcdn.com/shopware/production/media/b2/59/a5/1753310660/5030805003727.jpg?ts=1753310660)
Molton Brown Mesmerising Oudh Accord & Gold
Handlotion - Alle huidtypes - 300 ml
Handlotion - Alle huidtypes - 300 ml
€ 33,00
| Artikel | Molton Brown Mesmerising Oudh Accord & Gold Handlotion 300 ml |
| Merk | Molton Brown |
| Collectie | Mesmerising Oudh Accord & Gold |
| EAN | 5030805003727 |
| Categorie | Handverzorging |
| Producttype | Handlotion |
| Volume | 300 ml |
| Huidtype | Alle huidtypes |
| Prijs per eenheid | € 11,00 per 100 ml |