Gratis verzending vanaf € 150,00
Wil je advies of dit product in de winkel ophalen?
![[object Object]](https://cdn.newbeautyhubcdn.com/shopware/production/media/38/91/33/1752731054/M.Brown-Body-Lotion---kopie.jpg?ts=1752731054)
Molton Brown Milk Musk
Bodylotion - 290 ml
Bodylotion - 290 ml
€ 35,00
| Artikel | Molton Brown Milk Musk Bodylotion 290 ml |
| Merk | Molton Brown |
| Collectie | Milk Musk |
| EAN | 5030805005585 |
| Categorie | Lichaamsverzorging |
| Producttype | Bodylotion |
| Volume | 290 ml |
| Prijs per eenheid | € 12,07 per 100 ml |