Gratis verzending vanaf € 150,00
Wil je advies of dit product in de winkel ophalen?
![[object Object]](https://cdn.newbeautyhubcdn.com/shopware/production/media/e7/a4/18/1753310433/5030805006513.jpg?ts=1753310433)
Molton Brown Reviving Rosemary
Parfum olie - 10 ml
Parfum olie - 10 ml
€ 22,00
| Artikel | Molton Brown Reviving Rosemary Parfum olie 10 ml |
| Merk | Molton Brown |
| Collectie | Reviving Rosemary |
| EAN | 5030805006513 |
| Categorie | Unisex Parfum |
| Producttype | Parfum olie |
| Volume | 10 ml |
| Verpakking | Roller |
| Prijs per eenheid | € 220,00 per 100 ml |