Gratis verzending vanaf € 150,00
Wil je advies of dit product in de winkel ophalen?
![[object Object]](https://cdn.newbeautyhubcdn.com/shopware/production/media/0f/07/64/1753310427/5030805006353.jpg?ts=1753310427)
Molton Brown Reviving Rosemary
Conditioner - 300 ml
Conditioner - 300 ml
€ 28,00
| Artikel | Molton Brown Reviving Rosemary Conditioner 300 ml |
| Merk | Molton Brown |
| Collectie | Reviving Rosemary |
| EAN | 5030805006353 |
| Categorie | Haarverzorging |
| Producttype | Conditioner |
| Volume | 300 ml |
| Prijs per eenheid | € 9,33 per 100 ml |