Gratis verzending vanaf € 150,00
Wil je advies of dit product in de winkel ophalen?
![[object Object]](https://cdn.newbeautyhubcdn.com/shopware/production/media/d1/86/d4/1752731066/Molton-Brown-Hair-Thickening-Shampoo-With-Ginger-300ml.png?ts=1752731066)
Molton Brown Thickening Shampoo
Shampoo - 300 ml
Shampoo - 300 ml
€ 24,00
| Artikel | Molton Brown Thickening Shampoo Shampoo 300 ml |
| Merk | Molton Brown |
| Collectie | Thickening Shampoo |
| EAN | 5030805028164 |
| Categorie | Haarverzorging |
| Producttype | Shampoo |
| Volume | 300 ml |
| Prijs per eenheid | € 8,00 per 100 ml |