€ 35,00
Gratis verzending vanaf € 150,00
Wil je advies of dit product in de winkel ophalen?
![[object Object]](https://cdn.newbeautyhubcdn.com/shopware/production/media/75/13/40/1753310582/5030805003024.jpg?ts=1753310582)
Molton Brown Re-Charge Black Pepper
Bodylotion - Alle huidtypes - 300 ml
Bodylotion - Alle huidtypes - 300 ml
€ 35,00
| Artikel | Molton Brown Re-Charge Black Pepper Bodylotion 300 ml |
| Merk | Molton Brown |
| Collectie | Re-Charge Black Pepper |
| EAN | 5030805003024 |
| Categorie | Lichaamsverzorging |
| Producttype | Bodylotion |
| Volume | 300 ml |
| Huidtype | Alle huidtypes |
| Prijs per eenheid | € 11,67 per 100 ml |