€ 30,00
Gratis verzending vanaf € 150,00
Wil je advies of dit product in de winkel ophalen?
![[object Object]](https://cdn.newbeautyhubcdn.com/shopware/production/media/4f/2b/f8/1753310561/5030805002683.jpg?ts=1753310561)
Molton Brown Re-Charge Black Pepper
Douchegel - Alle huidtypes - 300 ml
Douchegel - Alle huidtypes - 300 ml
€ 30,00
| Artikel | Molton Brown Re-Charge Black Pepper Douchegel 300 ml |
| Merk | Molton Brown |
| Collectie | Re-Charge Black Pepper |
| EAN | 5030805002683 |
| Categorie | Lichaamsverzorging |
| Producttype | Douchegel |
| Volume | 300 ml |
| Huidtype | Alle huidtypes |
| Prijs per eenheid | € 10,00 per 100 ml |