€ 28,00
Gratis verzending vanaf € 150,00
Wil je advies of dit product in de winkel ophalen?

Montblanc Explorer Platinum
Douchegel - Alle huidtypes - 150 ml
Douchegel - Alle huidtypes - 150 ml
€ 28,00
| Artikel | Montblanc Explorer Platinum Douchegel 150 ml |
| Merk | Montblanc |
| Collectie | Explorer Platinum |
| EAN | 3386460135887 |
| Categorie | Lichaamsverzorging |
| Producttype | Douchegel |
| Volume | 150 ml |
| Huidtype | Alle huidtypes |
| Texture | Emulsie |
| Prijs per eenheid | € 18,67 per 100 ml |