€ 49,00
€ 74,00
Voordeligst€ 98,00
Gratis verzending vanaf € 150,00
Wil je advies of dit product in de winkel ophalen?

Montblanc Explorer Ultra Blue
Eau de Parfum - 60 ml
Eau de Parfum - 60 ml
€ 74,00
| Artikel | Montblanc Explorer Ultra Blue Eau de Parfum 60 ml |
| Merk | Montblanc |
| Collectie | Explorer Ultra Blue |
| EAN | 3386460121521 |
| Categorie | Herenparfum |
| Producttype | Eau de Parfum |
| Volume | 60 ml |
| Texture | Vloeibaar |
| Geurfamilie | Houtachtig |
| Geurnoten | Roze peper, Bergamot |
| Prijs per eenheid | € 123,33 per 100 ml |