€ 39,00
Gratis verzending vanaf € 150,00
Wil je advies of dit product in de winkel ophalen?

Moschino Cheap & Chic
Bodylotion - Alle huidtypes - 200 ml
Bodylotion - Alle huidtypes - 200 ml
€ 39,00
| Artikel | Moschino Cheap & Chic Bodylotion 200 ml |
| Merk | Moschino |
| Collectie | Cheap & Chic |
| EAN | 8011003838424 |
| Categorie | Lichaamsverzorging |
| Producttype | Bodylotion |
| Volume | 200 ml |
| Huidtype | Alle huidtypes |
| Prijs per eenheid | € 19,50 per 100 ml |