Gratis verzending vanaf € 150,00
Wil je advies of dit product in de winkel ophalen?

Moschino Pink Fresh Couture
Douchegel - 200 ml
Douchegel - 200 ml
€ 33,00
| Artikel | Moschino Pink Fresh Couture Douchegel 200 ml |
| Merk | Moschino |
| Collectie | Pink Fresh Couture |
| EAN | 8011003838073 |
| Categorie | Damesparfum |
| Producttype | Douchegel |
| Volume | 200 ml |
| Verpakking | Tube |
| Geurfamilie | Bloemig |
| Prijs per eenheid | € 16,50 per 100 ml |