Gratis verzending vanaf € 150,00
Wil je advies of dit product in de winkel ophalen?

N-Beauty Jolie Blossom
Eau de Parfum - 100 ml
Eau de Parfum - 100 ml
€ 69,00
| Artikel | N-Beauty Jolie Blossom Eau de Parfum 100 ml |
| Merk | N-Beauty |
| Collectie | Jolie Blossom |
| EAN | 8720175497154 |
| Categorie | Damesparfum |
| Producttype | Eau de Parfum |
| Volume | 100 ml |
| Geurfamilie | Bloemig |
| Geurnoten | Wortelzaden, Bergamot, Muskus, Jasmijn sambac, Oranjebloesem, Mandarijn, Petit grain |
| Prijs per eenheid | € 69,00 per 100 ml |