Gratis verzending vanaf € 150,00
Wil je advies of dit product in de winkel ophalen?

Nanoil Keratin Micellar
Shampoo - Alle huidtypes - 300 ml
Shampoo - Alle huidtypes - 300 ml
€ 11,00
| Artikel | Nanoil Keratin Micellar Shampoo 300 ml |
| Merk | Nanoil |
| Collectie | Keratin Micellar |
| EAN | 5905669547260 |
| Categorie | Haarverzorging |
| Producttype | Shampoo |
| Volume | 300 ml |
| Huidtype | Alle huidtypes |
| Texture | Vloeibaar |
| Verpakking | Sample |
| Prijs per eenheid | € 3,67 per 100 ml |