Gratis verzending vanaf € 150,00
Wil je advies of dit product in de winkel ophalen?

Nanolash Eyelash Serum
Wimperserum - Alle huidtypes - 3 ml
Wimperserum - Alle huidtypes - 3 ml
€ 45,00
| Artikel | Nanolash Eyelash Serum Wimperserum 3 ml |
| Merk | Nanolash |
| Collectie | Eyelash Serum |
| EAN | 5905669547000 |
| Categorie | Oogmake-up |
| Producttype | Wimperserum |
| Volume | 3 ml |
| Huidtype | Alle huidtypes |
| Texture | Serum |
| Verpakking | Sample |
| Prijs per eenheid | € 1.500,00 per 100 ml |