-20%
€ 64,00
Adviesprijs € 80,00Je bespaart 20%
€ 93,60
Adviesprijs € 117,00Je bespaart 20%
Voordeligst€ 128,00
Adviesprijs € 160,00Je bespaart 20%
Gratis verzending vanaf € 150,00
Wil je advies of dit product in de winkel ophalen?

Narciso Rodriguez For Her Musc Noir Rose
Eau de Parfum - 100 ml
Eau de Parfum - 100 ml
€ 128,00
| Artikel | Narciso Rodriguez For Her Musc Noir Rose Eau de Parfum 100 ml |
| Merk | Narciso Rodriguez |
| Collectie | For Her Musc Noir Rose |
| EAN | 3423222055547 |
| Categorie | Damesparfum |
| Producttype | Eau de Parfum |
| Volume | 100 ml |
| Geurfamilie | Bloemig |
| Geurnoten | Tuberoos, Roze peper, Muskus, Vanille, Suède, Leer, Patchoeli |
| Prijs per eenheid | € 128,00 per 100 ml |