-20%
€ 64,00
Adviesprijs € 80,00Je bespaart 20%
€ 93,60
Adviesprijs € 117,00Je bespaart 20%
Voordeligst€ 128,00
Adviesprijs € 160,00Je bespaart 20%
Gratis verzending vanaf € 150,00
Wil je advies of dit product in de winkel ophalen?

Narciso Rodriguez For Her Pure Musc
Eau de Parfum - 30 ml
Eau de Parfum - 30 ml
€ 64,00
| Artikel | Narciso Rodriguez For Her Pure Musc Eau de Parfum 30 ml |
| Merk | Narciso Rodriguez |
| Collectie | For Her Pure Musc |
| EAN | 3423478504059 |
| Categorie | Damesparfum |
| Producttype | Eau de Parfum |
| Volume | 30 ml |
| Geurfamilie | Houtachtig |
| Geurnoten | Amber, Muskus, Oranjebloesem, Jasmijn, Kasjmier, Patchoeli |
| Prijs per eenheid | € 213,33 per 100 ml |