-20%
€ 47,20
Adviesprijs € 59,00Je bespaart 20%
Gratis verzending vanaf € 150,00
Wil je advies of dit product in de winkel ophalen?

Narciso Rodriguez For Her
Bodylotion - 200 ml
Bodylotion - 200 ml
€ 47,20
| Artikel | Narciso Rodriguez For Her Bodylotion 200 ml |
| Merk | Narciso Rodriguez |
| Collectie | For Her |
| EAN | 3423470890037 |
| Categorie | Damesparfum |
| Producttype | Bodylotion |
| Volume | 200 ml |
| Geurfamilie | Houtachtig |
| Prijs per eenheid | € 23,60 per 100 ml |