-20%
€ 96,00
Adviesprijs € 120,00Je bespaart 20%
Gratis verzending vanaf € 150,00
Wil je advies of dit product in de winkel ophalen?

Narciso Rodriguez For Him Blue Noir
Parfum - 50 ml
Parfum - 50 ml
€ 96,00
| Artikel | Narciso Rodriguez For Him Blue Noir Parfum 50 ml |
| Merk | Narciso Rodriguez |
| Collectie | For Him Blue Noir |
| EAN | 3423222056063 |
| Categorie | Herenparfum |
| Producttype | Parfum |
| Volume | 50 ml |
| Geurfamilie | Houtachtig |
| Geurnoten | Vetiver, Bergamot, Muskus, Cipres, Tonkabonen, Mandarijn |
| Prijs per eenheid | € 192,00 per 100 ml |