€ 24,05
Voordeligst€ 24,05
Gratis verzending vanaf € 150,00
Wil je advies of dit product in de winkel ophalen?

Nuxe Crème Fraîche de Beauté
Bodycrème - Alle huidtypes - 30 ml
Bodycrème - Alle huidtypes - 30 ml
€ 24,05
| Artikel | Nuxe Crème Fraîche de Beauté Bodycrème 30 ml |
| Merk | Nuxe |
| Collectie | Crème Fraîche de Beauté |
| EAN | 3264680027994 |
| Categorie | Lichaamsverzorging |
| Producttype | Bodycrème |
| Volume | 30 ml |
| Huidtype | Alle huidtypes |
| Texture | Crème |
| Prijs per eenheid | € 80,17 per 100 ml |