€ 29,35
Gratis verzending vanaf € 150,00
Wil je advies of dit product in de winkel ophalen?

Nuxe Hair Prodigieux
Conditioner - Droge huid, Normale huid - 200 ml
Conditioner - Droge huid, Normale huid - 200 ml
€ 29,35
| Artikel | Nuxe Hair Prodigieux Conditioner 200 ml |
| Merk | Nuxe |
| Collectie | Hair Prodigieux |
| EAN | 3264680034664 |
| Categorie | Haarverzorging |
| Producttype | Conditioner |
| Volume | 200 ml |
| Huidtype | Droge huid, Normale huid |
| Prijs per eenheid | € 14,68 per 100 ml |