Gratis verzending vanaf € 150,00
Wil je advies of dit product in de winkel ophalen?

Nuxe Very Rose
Lipserum - Alle huidtypes - 8 ml
Lipserum - Alle huidtypes - 8 ml
€ 28,65
| Artikel | Nuxe Very Rose Lipserum 8 ml |
| Merk | Nuxe |
| Collectie | Very Rose |
| EAN | 3264680043529 |
| Categorie | Gezichtsverzorging |
| Producttype | Lipserum |
| Volume | 8 ml |
| Huidtype | Alle huidtypes |
| Prijs per eenheid | € 358,13 per 100 ml |