€ 19,45
Voordeligst€ 24,05
Gratis verzending vanaf € 150,00
Wil je advies of dit product in de winkel ophalen?

Nuxe Rêve de Miel®
Reinigingsgel - zz - Droge tot kwetsbare huid - 200 ml
Reinigingsgel - zz - Droge tot kwetsbare huid - 200 ml
€ 19,45
| Artikel | Nuxe Rêve de Miel® Reinigingsgel 200 ml |
| Merk | Nuxe |
| Collectie | Rêve de Miel® |
| EAN | 3264680004070 |
| Categorie | Gezichtsverzorging |
| Producttype | Reinigingsgel |
| Volume | 200 ml |
| Huidtype | zz - Droge tot kwetsbare huid |
| Texture | Gel |
| Prijs per eenheid | € 9,73 per 100 ml |