€ 12,75
Gratis verzending vanaf € 150,00
Wil je advies of dit product in de winkel ophalen?

Nuxe Rêve de Miel®
Handcrème - Alle huidtypes - 50 ml
Handcrème - Alle huidtypes - 50 ml
€ 12,75
| Artikel | Nuxe Rêve de Miel® Handcrème 50 ml |
| Merk | Nuxe |
| Collectie | Rêve de Miel® |
| EAN | 3264680010446 |
| Categorie | Lichaamsverzorging |
| Producttype | Handcrème |
| Volume | 50 ml |
| Huidtype | Alle huidtypes |
| Texture | Crème |
| Verpakking | Tube |
| Prijs per eenheid | € 25,50 per 100 ml |