Gratis verzending vanaf € 150,00
Wil je advies of dit product in de winkel ophalen?

Nuxe Rêve de Thé
Bodycrème - Alle huidtypes - 200 ml
Bodycrème - Alle huidtypes - 200 ml
€ 52,80
| Artikel | Nuxe Rêve de Thé Bodycrème 200 ml |
| Merk | Nuxe |
| Collectie | Rêve de Thé |
| EAN | 3264680021992 |
| Categorie | Lichaamsverzorging |
| Producttype | Bodycrème |
| Volume | 200 ml |
| Huidtype | Alle huidtypes |
| Texture | Crème |
| Prijs per eenheid | € 26,40 per 100 ml |