Gratis verzending vanaf € 150,00
Wil je advies of dit product in de winkel ophalen?

Nuxe Sun
Shampoo - Alle huidtypes - 200 ml
Shampoo - Alle huidtypes - 200 ml
€ 15,40
| Artikel | Nuxe Sun Shampoo 200 ml |
| Merk | Nuxe |
| Collectie | Sun |
| EAN | 3264680008726 |
| Categorie | Haarverzorging |
| Producttype | Shampoo |
| Volume | 200 ml |
| Huidtype | Alle huidtypes |
| Texture | Schuim |
| Prijs per eenheid | € 7,70 per 100 ml |