Gratis verzending vanaf € 150,00
Wil je advies of dit product in de winkel ophalen?
![[object Object]](https://cdn.newbeautyhubcdn.com/shopware/production/media/db/2f/c4/1747089415/619828127778.jpg?ts=1747089415)
OPI Pro Spa
Nagelriemverzorging - 14.8 ml
Nagelriemverzorging - 14.8 ml
€ 31,20
| Artikel | OPI Pro Spa Nagelriemverzorging 14.8 ml |
| Merk | OPI |
| Collectie | Pro Spa |
| EAN | 0619828127778 |
| Categorie | Handverzorging |
| Producttype | Nagelriemverzorging |
| Volume | 14.8 ml |
| Texture | Olie |
| Prijs per eenheid | € 210,81 per 100 ml |