-20%
Rabanne
1 Million
Eau de Toilette - 50 ml
€ 74,04
Adviesprijs € 92,55Je bespaart 20%
€ 98,40
Adviesprijs € 123,00Je bespaart 20%
Voordeligst€ 134,24
Adviesprijs € 167,80Je bespaart 20%
Gratis verzending vanaf € 150,00
Wil je advies of dit product in de winkel ophalen?

Rabanne 1 Million
Eau de Toilette - 50 ml
Eau de Toilette - 50 ml
€ 74,04
| Artikel | Rabanne 1 Million Eau de Toilette 50 ml |
| Merk | Rabanne |
| Collectie | 1 Million |
| EAN | 3349668612598 |
| Categorie | Herenparfum |
| Producttype | Eau de Toilette |
| Volume | 50 ml |
| Geurfamilie | Houtachtig |
| Geurnoten | Kaneel, Amber, Leer, Roos, Bloedmandarijn, Munt, Grapefruit, Specerijen |
| Prijs per eenheid | € 148,08 per 100 ml |