-20%
Rabanne
1 Million Elixir
Parfum - 50 ml
€ 88,88
Adviesprijs € 111,10Je bespaart 20%
Voordeligst€ 117,76
Adviesprijs € 147,20Je bespaart 20%
Gratis verzending vanaf € 150,00
Wil je advies of dit product in de winkel ophalen?
![[object Object]](https://cdn.newbeautyhubcdn.com/shopware/production/media/15/03/86/1739232854/3349668601073.jpg?ts=1739232854)
Rabanne 1 Million Elixir
Parfum - 50 ml
Parfum - 50 ml
€ 88,88
| Artikel | Rabanne 1 Million Elixir Parfum 50 ml |
| Merk | Rabanne |
| Collectie | 1 Million Elixir |
| EAN | 3349668601073 |
| Categorie | Herenparfum |
| Producttype | Parfum |
| Volume | 50 ml |
| Geurfamilie | Oriëntaals |
| Geurnoten | Ceder, Davana, Appel, Tonkabonen, Damascus roos, Osmanthus, Vanille absolute, Patchoeli |
| Prijs per eenheid | € 177,76 per 100 ml |