Rabanne
Fame
Parfum - 50 ml
€ 81,05
€ 120,60
Voordeligst€ 157,70
Gratis verzending vanaf € 150,00
Wil je advies of dit product in de winkel ophalen?

Rabanne Fame
Parfum - 50 ml
Parfum - 50 ml
€ 120,60
| Artikel | Rabanne Fame Parfum 50 ml |
| Merk | Rabanne |
| Collectie | Fame |
| EAN | 3349668614653 |
| Categorie | Damesparfum |
| Producttype | Parfum |
| Volume | 50 ml |
| Geurfamilie | Chypre |
| Geurnoten | Roze peper, Wierook, Bergamot, Benzoë, Mango, Jasmijn, Patchoeli, Sandelhout |
| Prijs per eenheid | € 241,20 per 100 ml |