-20%
Rabanne
Fame Intense
Eau de Parfum - 80 ml
€ 64,36
Adviesprijs € 80,45Je bespaart 20%
€ 95,04
Adviesprijs € 118,80Je bespaart 20%
Voordeligst€ 124,24
Adviesprijs € 155,30Je bespaart 20%
Gratis verzending vanaf € 150,00
Wil je advies of dit product in de winkel ophalen?

Rabanne Fame Intense
Eau de Parfum - 80 ml
Eau de Parfum - 80 ml
€ 124,24
| Artikel | Rabanne Fame Intense Eau de Parfum 80 ml |
| Merk | Rabanne |
| Collectie | Fame Intense |
| EAN | 3349668630448 |
| Categorie | Damesparfum |
| Producttype | Eau de Parfum |
| Volume | 80 ml |
| Verpakking | Spray |
| Geurfamilie | Bloemig |
| Prijs per eenheid | € 155,30 per 100 ml |