Rabanne
Fame Intense
Eau de Parfum - 80 ml
€ 80,45
€ 118,80
Voordeligst€ 155,30
Gratis verzending
Wil je advies of dit product in de winkel ophalen?

Rabanne Fame Intense
Eau de Parfum - 80 ml
Eau de Parfum - 80 ml
€ 155,30
| Artikel | Rabanne Fame Intense Eau de Parfum 80 ml |
| Merk | Rabanne |
| Collectie | Fame Intense |
| EAN | 3349668630448 |
| Categorie | Damesparfum |
| Producttype | Eau de Parfum |
| Volume | 80 ml |
| Verpakking | Spray |
| Geurfamilie | Bloemig |
| Prijs per eenheid | € 194,13 per 100 ml |