Rabanne
Lady Million
Deodorant spray (oud) - Alle huidtypes - 150 ml
€ 38,50
Gratis verzending vanaf € 150,00
Wil je advies of dit product in de winkel ophalen?

Rabanne Lady Million
Deodorant spray (oud) - Alle huidtypes - 150 ml
Deodorant spray (oud) - Alle huidtypes - 150 ml
€ 38,50
| Artikel | Rabanne Lady Million Deodorant spray (oud) 150 ml |
| Merk | Rabanne |
| Collectie | Lady Million |
| EAN | 3349668589999 |
| Categorie | Lichaamsverzorging |
| Producttype | Deodorant spray (oud) |
| Volume | 150 ml |
| Huidtype | Alle huidtypes |
| Prijs per eenheid | € 25,67 per 100 ml |