Rabanne
Lady Million Fabulous
Eau de Parfum - 50 ml
€ 83,85
€ 119,55
Voordeligst€ 153,50
Gratis verzending vanaf € 150,00
Wil je advies of dit product in de winkel ophalen?

Rabanne Lady Million Fabulous
Eau de Parfum - 50 ml
Eau de Parfum - 50 ml
€ 119,55
| Artikel | Rabanne Lady Million Fabulous Eau de Parfum 50 ml |
| Merk | Rabanne |
| Collectie | Lady Million Fabulous |
| EAN | 3349668592364 |
| Categorie | Damesparfum |
| Producttype | Eau de Parfum |
| Volume | 50 ml |
| Geurfamilie | Bloemig |
| Geurnoten | Roze peper, Mandarijn |
| Prijs per eenheid | € 239,10 per 100 ml |