Rabanne
Lady Million
Eau de Parfum - 80 ml
€ 76,20
€ 108,70
Voordeligst€ 139,55
Gratis verzending vanaf € 150,00
Wil je advies of dit product in de winkel ophalen?

Rabanne Lady Million
Eau de Parfum - 80 ml
Eau de Parfum - 80 ml
€ 139,55
| Artikel | Rabanne Lady Million Eau de Parfum 80 ml |
| Merk | Rabanne |
| Collectie | Lady Million |
| EAN | 3349668508587 |
| Categorie | Damesparfum |
| Producttype | Eau de Parfum |
| Volume | 80 ml |
| Geurfamilie | Bloemig |
| Geurnoten | Honing, Framboos, Oranjebloesem, Sinaasappel, Jasmijn, Patchoeli, Neroli |
| Prijs per eenheid | € 174,44 per 100 ml |