Rabanne
Olympéa Solar
Eau de parfum spray intense - 80 ml
€ 117,35
Voordeligst€ 150,65
Gratis verzending
Wil je advies of dit product in de winkel ophalen?

Rabanne Olympéa Solar
Eau de parfum spray intense - 80 ml
Eau de parfum spray intense - 80 ml
€ 150,65
| Artikel | Rabanne Olympéa Solar Eau de parfum spray intense 80 ml |
| Merk | Rabanne |
| Collectie | Olympéa Solar |
| EAN | 3349668599417 |
| Categorie | Damesparfum |
| Producttype | Eau de parfum spray intense |
| Volume | 80 ml |
| Geurfamilie | Bloemig |
| Geurnoten | Tiare bloem, Ylang-Ylang, Benzoë, Oranjebloesem, Mandarijn, Eikenmos |
| Prijs per eenheid | € 188,31 per 100 ml |