€ 100,99
€ 135,00
Voordeligst€ 162,00
Gratis verzending vanaf € 150,00
Wil je advies of dit product in de winkel ophalen?

Prada Luna Rossa Carbon
Eau de Toilette - 100 ml
Eau de Toilette - 100 ml
€ 135,00
| Artikel | Prada Luna Rossa Carbon Eau de Toilette 100 ml |
| Merk | Prada |
| Collectie | Luna Rossa Carbon |
| EAN | 8435137759781 |
| Categorie | Herenparfum |
| Producttype | Eau de Toilette |
| Volume | 100 ml |
| Geurfamilie | Houtachtig |
| Geurnoten | Geranium, Lavendel, Ambroxan |
| Prijs per eenheid | € 135,00 per 100 ml |