Gratis verzending vanaf € 150,00
Wil je advies of dit product in de winkel ophalen?

Prada Luna Rossa Carbon
Eau de Toilette - 150 ml
Eau de Toilette - 150 ml
€ 133,00
| Artikel | Prada Luna Rossa Carbon Eau de Toilette 150 ml |
| Merk | Prada |
| Collectie | Luna Rossa Carbon |
| EAN | 3614273991872 |
| Categorie | Herenparfum |
| Producttype | Eau de Toilette |
| Volume | 150 ml |
| Verpakking | Navulling |
| Geurfamilie | Aromatisch |
| Prijs per eenheid | € 88,67 per 100 ml |