€ 100,99
€ 135,00
Voordeligst€ 162,00
Gratis verzending
Wil je advies of dit product in de winkel ophalen?

Prada Luna Rossa Carbon
Eau de Toilette - 150 ml
Eau de Toilette - 150 ml
€ 162,00
| Artikel | Prada Luna Rossa Carbon Eau de Toilette 150 ml |
| Merk | Prada |
| Collectie | Luna Rossa Carbon |
| EAN | 8435137772704 |
| Categorie | Herenparfum |
| Producttype | Eau de Toilette |
| Volume | 150 ml |
| Geurfamilie | Houtachtig |
| Geurnoten | Geranium, Lavendel, Ambroxan |
| Prijs per eenheid | € 108,00 per 100 ml |