€ 158,01
Voordeligst€ 210,00
Gratis verzending
Wil je advies of dit product in de winkel ophalen?

Prada Paradoxe Intense
Eau de Parfum - 50 ml
Eau de Parfum - 50 ml
€ 158,01
| Artikel | Prada Paradoxe Intense Eau de Parfum 50 ml |
| Merk | Prada |
| Collectie | Paradoxe Intense |
| EAN | 3614273961752 |
| Categorie | Damesparfum |
| Producttype | Eau de Parfum |
| Volume | 50 ml |
| Geurfamilie | Bloemig |
| Geurnoten | Amber, Bergamot, Vanille, Peer, Jasmijn, Neroli |
| Prijs per eenheid | € 316,02 per 100 ml |