€ 118,00
€ 172,00
€ 228,99
Voordeligst€ 191,00
Gratis verzending vanaf € 150,00
Wil je advies of dit product in de winkel ophalen?
![[object Object]](https://cdn.newbeautyhubcdn.com/shopware/production/media/4a/5a/47/1751927872/3614274305388_Front.png?ts=1768571229)
Prada Paradoxe Radical Essence
Parfum - 30 ml
Parfum - 30 ml
€ 118,00
| Artikel | Prada Paradoxe Radical Essence Parfum 30 ml |
| Merk | Prada |
| Collectie | Paradoxe Radical Essence |
| EAN | 3614274305388 |
| Categorie | Damesparfum |
| Producttype | Parfum |
| Volume | 30 ml |
| Prijs per eenheid | € 393,33 per 100 ml |