Rosalique
Anti-Redness Miracle Formula
Dagcrème - 30 ml
€ 34,95
Gratis verzending vanaf € 150,00
Wil je advies of dit product in de winkel ophalen?
![[object Object]](https://cdn.newbeautyhubcdn.com/shopware/production/media/5f/c2/54/1741390460/488x840.jpg?ts=1741390460)
Rosalique Anti-Redness Miracle Formula
Dagcrème - 30 ml
Dagcrème - 30 ml
€ 34,95
| Artikel | Rosalique Anti-Redness Miracle Formula Dagcrème 30 ml |
| Merk | Rosalique |
| Collectie | Anti-Redness Miracle Formula |
| EAN | 5060130034639 |
| Categorie | Gezichtsverzorging |
| Producttype | Dagcrème |
| Volume | 30 ml |
| SPF | 50 |
| Prijs per eenheid | € 116,50 per 100 ml |