€ 240,00
Voordeligst€ 283,00
Gratis verzending
Wil je advies of dit product in de winkel ophalen?

Shiseido Bio-Performance Skin Filler
Serum - zz - Rijpe huid - 60 ml
Serum - zz - Rijpe huid - 60 ml
€ 283,00
| Artikel | Shiseido Bio-Performance Skin Filler Serum 60 ml |
| Merk | Shiseido |
| Collectie | Bio-Performance Skin Filler |
| EAN | 0729238189911 |
| Categorie | Gezichtsverzorging |
| Producttype | Serum |
| Volume | 60 ml |
| Huidtype | zz - Rijpe huid |
| Texture | Serum |
| Prijs per eenheid | € 471,67 per 100 ml |