Gratis verzending
Wil je advies of dit product in de winkel ophalen?

Shiseido Bio-Performance Micro-Click Concentrate
Serum - 1.4 ml
Serum - 1.4 ml
€ 230,00
| Artikel | Shiseido Bio-Performance Micro-Click Concentrate Serum 1.4 ml |
| Merk | Shiseido |
| Collectie | Bio-Performance Micro-Click Concentrate |
| EAN | 0729238218369 |
| Categorie | Gezichtsverzorging |
| Producttype | Serum |
| Volume | 1.4 ml |
| Prijs per eenheid | € 16.428,57 per 100 ml |