€ 137,00
Gratis verzending vanaf € 150,00
Wil je advies of dit product in de winkel ophalen?
![[object Object]](https://cdn.newbeautyhubcdn.com/shopware/production/media/9f/41/1f/1754951995/768614103202_0.jpg?ts=1754951995)
Shiseido Bio-Performance
Dag- en nachtcrème - Alle huidtypes - 50 ml
Dag- en nachtcrème - Alle huidtypes - 50 ml
€ 137,00
| Artikel | Shiseido Bio-Performance Dag- en nachtcrème 50 ml |
| Merk | Shiseido |
| Collectie | Bio-Performance |
| EAN | 0768614103202 |
| Categorie | Gezichtsverzorging |
| Producttype | Dag- en nachtcrème |
| Volume | 50 ml |
| Huidtype | Alle huidtypes |
| Texture | Crème |
| Prijs per eenheid | € 274,00 per 100 ml |