€ 93,00
Gratis verzending vanaf € 150,00
Wil je advies of dit product in de winkel ophalen?

Shiseido Body Creator
Bodycrème - Normale huid - 200 ml
Bodycrème - Normale huid - 200 ml
€ 93,00
| Artikel | Shiseido Body Creator Bodycrème 200 ml |
| Merk | Shiseido |
| Collectie | Body Creator |
| EAN | 0768614104674 |
| Categorie | Lichaamsverzorging |
| Producttype | Bodycrème |
| Volume | 200 ml |
| Huidtype | Normale huid |
| Texture | Gel |
| Prijs per eenheid | € 46,50 per 100 ml |