€ 76,00
Gratis verzending vanaf € 150,00
Wil je advies of dit product in de winkel ophalen?

Shiseido Men
Oogcrème - Alle huidtypes - 15 ml
Oogcrème - Alle huidtypes - 15 ml
€ 76,00
| Artikel | Shiseido Men Oogcrème 15 ml |
| Merk | Shiseido |
| Collectie | Men |
| EAN | 0729238184107 |
| Categorie | Gezichtsverzorging |
| Producttype | Oogcrème |
| Volume | 15 ml |
| Huidtype | Alle huidtypes |
| Texture | Crème |
| Geurnoten | Jenever |
| Prijs per eenheid | € 506,67 per 100 ml |